Balıkesir Oyun Parkları


Milli Eğitim Bakanımızın geçtiğimiz günlerde yaptığı son açıklama ile 30 Nisan 2020 tarihine kadar okulların yeniden kapatılması ile birlikte çocukların evde nasıl zaman geçirecekleri her velinin aklında soru işareti olarak belirmiştir.

Hepimizin zor zamanlar geçirdiği Coronovirüs salgını sebebiyle hayatımızı evlerimizde geçirdiğimiz bu zamanların bir an evvel bitmesi en büyük temennimizdir. Kayıpsız bir bitiş sağlamak adına vatandaş olarak üzerimize düşen görevlerin başında evlerimizde kalmak gelmektedir. Biz büyükler için bile çok zor olan bu süreci çocukların alıştıkları rutinden çıkarak evde geçirmelerinin ne kadar zor olduğunun da gayet farkındayız. Onların evlerinde geçirecekleri zamanı hem verimli hem de eğlenceli kılmak adına yapılabilecek birçok etkinlik internet ortamında bulunmaktadır. Buna rağmen bu zor süreç tamamlandığında bile biz ebeveynler olarak çok daha titiz şekilde ortak kullanım alanları konusunda hassasiyetli davranmamız gerektiği de atlanılmaması gereken konulardan biri olacaktır.

Balıkesir Oyun Parkları başlığımız altıda sizlere kendi yaşam alanlarınızda açık ya da kapalı oyun pakları oluşturarak, çocuklarınızı nasıl koruyabileceğinizden bahsedeceğiz. Çocuklar genellikle ebeveynlerinden bağımsız, kendi yaş grubunda çocuklar ile oynamaktan çok daha büyük zevk alırlar. Fakat buna rağmen hepimizin geçtiği bu zor zamanlara şahitlik eden çocuklarımız toplu kullanım alanları konusunda neredeyse bizim kadar hassasiyet geliştirmiş durumdalar. Hal böyle olunca onları kendi gözetimimizde ve çok daha az yoğunlukta kullanılan oyun parkları ile ödüllendirmek de bizim sunabileceğimiz seçenekler arasında yer alacaktır. Bahçeli bir eve sahip iseniz, çocuklarınıza kendi oyun parklarını hediye ederek hem gelen sıcak bahar günlerinde aktivite yapmalarını sağlayabilir hem de hijyen ortamı konusunda ki titizliğinizi onlara anımsatmış olabilirsiniz. Bahçeli bir eve sahip olmayanlar için, kapalı alan oyun parkı seçenekleri ile çocuklarınızın aktivitelerini kesmeden devam etmelerini sağlayabilirsiniz.

Her bütçeye ve konuma uygun oyun parkı seçeneklerimiz ile siz değerli ebeveynlerimizin, çocukları için oluşturacakları oyun alaları konusunda destek olmaktayız. Oyun parkı sahibi olmak isteyen her müşterimiz bize 0 (532) 684 71 09 numaralı telefonumuzdan ulaşarak, talep ettiği ürün ve konumlandırma hakkında bilgi alabilir.

Detaylı Görseller